selen@splusbeautycenter.com
0216 465 92 30

Guinot Institut-Paris Bakımları

Resim Galerisi

1963 yılında kurulmuş olan Guinot, Fransa’nın bir numaralı dermokozmetik ve enstitü markasıdır. Başarısını, ileri teknolojiyi, kendine özgü bakım metotları ile birleştirmesine borçludur. Uygulama merkezlerine verdiği yaşam boyu öğrenme modeli ve Guinot Academie ile tam bir rehber ve enstitü ruhu taşır.

İlk ayrıcalıklı yüz bakım uygulaması olan Hydradermie ve kendisine patentli 56 hücresel etken maddeden oluşan Cellular Life Complex (Hücresel Yaşam Kompleksi) içeren cilt bakım ürünleri ile dünya üzerindeki ilk marka olma özelliğini taşır. Bu şahane ürünler ve bakımlarla tanışıp, cildinize hak ettiği değeri vermeye ne dersiniz?

 HYDRACLEAN DERİNLEMESİNE ARINDIRMA BAKIMI

Özel bir yöntemle tüm yüz ve T bölgesini temizlemek için tasarlanmıştır. Ter ve yağ bezlerine aynı anda etki sağlayarak toksinlerin atılımı, sebose bezlerinin üretimini yeniden dengelemek ışıltısını ortaya çıkarmak için uygulanan etkili, hızlı bakımdır.

 HYDRADERMIE “DOUBLE IONISATION” BAKIMI-CLASSIC

Aktif içeriklerin çift iyonizasyonu ile iki kat etkili bir çalışmanın mükemmel bir yolu .Bize aktiflerin emilimini artırmak için olanak sağlar. Bu yeni bakış açısı ve doğal meyve asitlerinin mükemmel uyumu ile cilt doğal canlılığını ve pürüzsüzlüğünü yeniden kazanır.

HYDARDERMIE LIFT “ANINDA LIFTING” BAKIMI

Galvanik akım ile kas liflerini uyarır. Vücudun pilates ile şekillenmesi gibi jimnastik etkisi ile kas tonusunu arttırarak, ameliyatsız yüz gençleştirme ve ciltte gerginlik sağlar. Yüz hatlarını toparlar, teni aydınlatır. Kan dolaşımını düzenler ve cilt derinlemesine beslenir.

EXPRESS LIFT “ANINDA LIFTING” BAKIMI

Daha genç görünümlü ideal bir yüz oluşturmak, yarım saat içinde ani bir lifting etkisi ve anında sonuç görmek için yapılan etkili bir bakım. Drenaj ile toksinlerin atılımı sağlanırken stimülasyon ile yüzün genç görünümü için kaslar üzerinde sıkılaşma sağlanır.

HYDARDERMIE DELUX BAKIM

Çifte iyonizasyon sayesinde cilde derinlemesine nüfuz eden doğal meyve asitleri ile cilt daha parlak bir görünüme kavuşurken, Oxygénant émulsion ile hücresel oksijenlenme sağlanır. Drenaj özelliği ile cilt toksinlerden arınır, sitimulasyon ile kaslar çalıştırılarak hacim kazanır, cilt daha sıkı ve daha genç bir görünüme kavuşur.

LIFTOSOME BAKIMI SIKILAŞTIRICI BAKIM

Pro collagen serumunun üzerine uygulanan kendiliğinden ısınan Thermolift maskesi ile cilt altında collagen üretimi artırılırken yüz kontörü yeniden şekillenir, elastikiyetini tekrar kazanır, sıkılaşır daha genç bir görünüme kavuşur.

AGE SUMMUM BAKIMI

Yaşlanma etkilerinin önüne geçmek için sunulan yaşlanma karşıtı bir bakımdır.İçeriğindeki saf vitamin C cildi canlandırırken, bio peptidler ile cilt yapısı kuvvetlendirilir. Vitamin E içeriği ile serbest radikallerin etkisini inhibe eder.Cilt daha sıkı ve pürüzsüz bir görünüme kavuşur.

HYDRA PEELING - Cilt yenileyici bakım HYDRA PH

İçeriğindeki Biyolakton ölü cilt tabakası ve alt katmandaki canlı cilt dokusu arasındaki bağları yıkarak, ölü dokunun daha kolay uzaklaşmasını sağlar. Pirinç tanelerinden elde edilen Fiktik asit cildi derinden yeniler ve cilt lekelerini gidermeyi hedefler. Cilt daha canlı, daha parlak ve aydınlık bir görünüme kavuşur.

EYE LOGİC GÖZ BAKIMI

Göz çevresinde ödem, yaşlanma etkileri ve koyu halkaların önüne geçmek için göz çevresine uygulanan etkili bir bakımdır.İçeriğindeki yeşil yosun özü,at kestanesi özü ile göz çevresi daha aydınlık, canlı ve genç bir görünüme kavuşur.


DEĞİŞİME HAZIR OL

 

Hayatınızda birşeyleri değiştirmek istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? 

Doğru yerdesiniz!

S Plus Beauty Center değişiminizin mimarı ve en yakın tanığı olmak için sizi merkezine bekliyor.

Devamı

KAMPANYA FIRSAT BİLDİRİMLERİ

Sadece Üyelere Özel İndirim


Kampanyalarımız sadece sms üyeliğine kayıt olan üyelerimize özel kampanyalardır© 2018 S Plus Beauty Center