selen@splusbeautycenter.com
0216 465 92 30

Medikal Cilt Bakımı

Cildimiz, sağlık durumumuzu dışarıya yansıtan en önemli göstergelerden birisidir. Beslenme bozukluğu, stres, uyku düzensizliği, fizyolojik bozukluklar gibi problemlerin ilk yansımasıdır.

Duru, canlı ve aydınlık bir cilde sahip olmanın en temel şartlarından biri cilt temizliğidir. Cildin temiz olabilmesi için terle atılan yağlardan, ölü hücrelerden, makyajdan arınmış olması gerekir. Kirli olan bir ciltte tıkalı gözenekler, yağ kütleri ile daha da kapanır ve oksitlenme sonucu siyah noktalar oluşur. Yapılacak olan bütün bakımlar ancak temiz bir cilde uygulandığında istenilen sonucu verir.

Sağlıklı ve parlak cildin diğer bir temel şartı ise düzenli ve istikrarlı olunmasıdır. Kendine ve cildine değer veren herkesin bu bilinçle hareket etmesi son derece önemlidir. Belirli bir öz disiplinle, düzenli olarak aylık profesyonel cilt bakımının yapılması gerekir.

Ayrıca, cilt tipinize uygun, doğru ürünler bir uzman tarafından önerilmelidir. Uzmanınızın, size özel hazırladığı protokollere bağlı kalmanız ve istikrarlı bir şekilde evde devam bakımlarınızı uygulamanız, yaş alırken kendinize yapacağınız en büyük yatırımlardan biridir.

S Plus Beauty Center olarak, titiz çalışmalar sonunda, medikal cilt bakımında klinik çalışmaları olan ve alanında lider markaları sizlerle buluşturuyoruz. Fransa’nın bir numaralı enstitü ürünü Guinot-Paris ve Amerika’nın en güçlü medikal ürünü ZO Skin Health’in tek yetkili merkezi olarak sizlerleyiz.

Medikal Cilt Bakımı HizmetlerimizDEĞİŞİME HAZIR OL

 

Hayatınızda birşeyleri değiştirmek istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? 

Doğru yerdesiniz!

S Plus Beauty Center değişiminizin mimarı ve en yakın tanığı olmak için sizi merkezine bekliyor.

Devamı

KAMPANYA FIRSAT BİLDİRİMLERİ

Sadece Üyelere Özel İndirim


Kampanyalarımız sadece sms üyeliğine kayıt olan üyelerimize özel kampanyalardır© 2018 S Plus Beauty Center