selen@splusbeautycenter.com
0216 465 92 30

ZO Skin Health Bakımları

Resim Galerisi

Dünyaca tanınan ve 107 farklı ülkede bulunan ZO® Skin Health cilt bakım ürünleri artık SPlus Beauty Center’da. Amerikan menşeili olan ZO® Skin Health ürünleri, uzman dermatolog Dr. Zein Obagi tarafından tasarlanmıştır. Dr. Zein Obagi kariyerini cilt sağlığına adamıştır ve buna yönelik en yenilikçi ve etkili cilt sağlığı çözümleri geliştirmiştir. ZO® Skin Health ve ZO® Medical ürünleri, en son teknolojilerle ve eşsiz formülasyonları ile üretilmiştir. Dr. Zein Obagi’nin ürünleri ve protokolleri her kişinin cilt tipine, cinsiyetine ve yaşına göre özelleştirilmiş çözüm sunmaktadır.

GÜNLÜK VE ÖNLEYİCİ BAKIMLAR
Cildi derinlemesine temizleyen temel bakımdır. Bütün özel bakımlardaki en önemli esas, temiz bir cilde uygulanmasıdır. Kapsamlı ürün yelpazesi ile sonuçların sürekliliğini sağlar, günlük cilt sağlığını destekler ve cildi çevresel koşullara karşı korur.

CANLANDIRICI BAKIMLAR

1- Red Carpet Peel- Kırmızı Halı Bakımı

Yorgun ve donuk ciltlere yönelik bu bakım, cildi birkaç dakika içinde canlandırır. Tüm cilt tiplerine yönelik, hızlı ve hassasiyet yaratmayan bu uygulamayı öğle tatilinizde bile yaptırabilirsiniz. İnce çizgilerde, kırışıklıklarda, aknede, yaşa bağlı lekelenmelerde, dengesiz cilt tonu ve doku sorunlarında etkilidir. Özel ve eşsiz içeriği ile cildinizi soyarak, hücre yenilenmesini uyarır: cilt tonu eşitlenir ve doku güçlenir. Cildiniz daha aydınlık ve sıkı görünür. En büyük artısı, uygulama sonrası herhangi bir kızarıklık, tahriş veya pullanma yaşamadan mükemmel sonuçlar elde edilir. Böylelikle önemli günleriniz için yaptırabileceğiniz ideal bir bakımdır ve haftalar öncesi bakım yaptırmanız gerekmemektedir..

Neden Red Carpet Peel ?
Amerikan Hollywood yıldızlarının, Kırmızı Halıda yürümeden önce, Dr Zein Obagi’nin Los Angeles kliniğinde uygulattırdıkları bakımıdır. Siz de Amerikan Hollywood yıldızları gibi Ossential® Stimulator Treatment bakımını yaptırın çünkü herkesin kendini özel hissedeceği bir Red Carpet günü vardır.

2- Yoğun Nemlendirici Bakım

Özellikle nemsiz, kuru ciltler için tasarlanmış bir yüz bakımıdır. Bu eşsiz bakım cilde nem kazandırır, sakinleştirir ve yeniden canlandırır.
Uygulama Süresi 50 dakika
Etkin Sonuç İçin Haftada bir defa bir ay boyunca
Koruma İçin 4-6 haftada bir, 12 haftadan fazla ara olmamalı.

3- Aydınlatma ve Leke Bakımı

Pigmentasyon sorunlarını hedefleyen bu aydınlatıcı bakım, ciltte oluşan lekelerin azalmasını destekler, cilt tonunu eşitler ve doğal aydınlığını geri kazandırır.
Uygulama Süresi 50 dakika
Etkin Sonuç İçin Haftada bir defa bir ay boyunca
Koruma İçin 4-6 haftada bir, 12 haftadan fazla ara olmamalı.

4- Sebum Dengeleyici ve Akne Kontrol Bakımı

Yağlı ve akneli ciltlere yönelik bu bakım, cildi fazla sebumdan arındırır, gözenekleri temizler ve sıkılaştırır. Cildin daha mat, duru ve pürüzsüz olmasını sağlar.
Uygulama Süresi 50 dakika
Etkin Sonuç İçin Haftada bir defa bir ay boyunca
Koruma İçin 4-6 haftada bir, 12 haftadan fazla ara olmamalı.


DEĞİŞİME HAZIR OL

 

Hayatınızda birşeyleri değiştirmek istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? 

Doğru yerdesiniz!

S Plus Beauty Center değişiminizin mimarı ve en yakın tanığı olmak için sizi merkezine bekliyor.

Devamı

KAMPANYA FIRSAT BİLDİRİMLERİ

Sadece Üyelere Özel İndirim


Kampanyalarımız sadece sms üyeliğine kayıt olan üyelerimize özel kampanyalardır© 2018 S Plus Beauty Center