selen@splusbeautycenter.com
0216 465 92 30

Microblading-Kaş Uygulaması

Merkezimizde microblanding uygulaması, eğitim almış uzmanlarımız tarafından PhiBrows ürünleri ile yapılmaktadır.Bu uygulamayı, uzun süreli bir eğitimin ardından, yetkinliği onaylanmış sertifikalı uzmanlar, ‘Altın Oran’ tekniği ile yapmaktadır.”

Kaş, yüzümüzdeki ifadeyi en belirleyici unsurların başında gelir. Bu nedenle doğru kaş tasarımı size bambaşka bir ifade verecektir.

Yüz estetiğine önem veren herkes için microblading son derece ideal bir uygulamadır. Microblading, pigmentlerin kıl tekniği ile epidermise yerleştirilmesi işlemidir. Önce yüze en uygun kaş tasarımı ve simetrik olacak şekilde ölçüm ve çizim yapılır. Kendi kaşınıza uygun renk seçiminin ardından micro iğnelerle cildin yüzeye yakın kısmında renklendirme işlemi gerçekleştirilir. Bu iğneler sayesinde tıpkı gerçek kıl görünümünde ince atışlar yapılır.

Bu uygulama sadece estetik amaçlı olmayıp, trikotilomani (saç ve kıl koparma hastalığı), alopesi (saç kıran) gibi nedenlerle kaşlarını kaybeden kişiler için de memnun edici bir çözümdür.

Microblading işleminin kalıcılığı kişinin cilt tipine göre değişiklik göstereceğinden, yaklaşık bir ay sonra rötuş işlemi yapılır.

 DEĞİŞİME HAZIR OL

 

Hayatınızda birşeyleri değiştirmek istiyor, ancak nereden başlayacağınızı bilemiyor musunuz? 

Doğru yerdesiniz!

S Plus Beauty Center değişiminizin mimarı ve en yakın tanığı olmak için sizi merkezine bekliyor.

Devamı

KAMPANYA FIRSAT BİLDİRİMLERİ

Sadece Üyelere Özel İndirim


Kampanyalarımız sadece sms üyeliğine kayıt olan üyelerimize özel kampanyalardır© 2018 S Plus Beauty Center